Stavebníctvo
Tomáš Šefčík
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Obec
- Arnutovce
- Od roku
- 2005
- IČO
- 41 689 631
Tomáš Šefčík
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 053 13 Arnutovce
- Na trhu od
- 24. júna 2005
- IČO
- 41 689 631
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Podnikanie v číslach
- 21
- rokov na trhu
- 2005
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Tomáš Šefčík
Tomáš Šefčík – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Arnutovce. Podniká od 24. júna 2005.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Tomáš Šefčík
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 41 689 631
- Dátum vzniku
- 24. júna 2005
- Miesto podnikania
- 053 13 Arnutovce
- Živnostenský register
- Okresný úrad Spišská Nová Ves, vložka č. 860-13395
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Tomáš Šefčík zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Tomáš Šefčík?
Miesto podnikania je v obci 053 13 Arnutovce.
Čím sa Tomáš Šefčík zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Aké je IČO – Tomáš Šefčík?
IČO je 41 689 631.
Odkedy podniká Tomáš Šefčík?
Podnikanie začalo 24. júna 2005. Na trhu pôsobí 21 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.